Hakkımızda

DÖNÜŞÜM ISIL İŞLEM

2010 yılında kurulan firmamız son teknoloji fırınları ile ihtiyaçlar doğrultusunda ISIL İŞLEM sektörüne bilgi birikimi ve ile öncülük etmektedir. Bu süre zarfında yapmış olduğu teknolojik fırın yatırımları ile Türkiye sanayicisini yapılamayan ya da iptidai yöntemler ile yapılan ısıl işlem proseslerini son teknoloji fırınları ile desteklemektedir.

DÖNÜŞÜM ISIL İŞLEM ’de tüm işlemler, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapılmakla birlikte, sektörün bütün gereksinimlerini karşılamaktadır. Seri üretimin ve ısıl işlem ihtiyacının bulunduğu her sektörün ihtiyacını karşılayacak ve sanayinin büyüme hızına cevap verecek TÜRKİYENİN en teknolojik ve kapsamlı ısıl işlem fabrikasını kurma hedefimizde emin adımlar ile yürüyoruz..

KURUMSAL

Birçok müşterimiz kurulum tarihimizden günümüze kadar ısıl işlem işlemleri için, Dönüşüm Isıl İşlem’e güvenmektedir. Isıl işlem alanında müşterilerimiz için tercih edilen bir partner olmak arzumuzdur. Ticari müşterilerimize en yüksek, performans taleplerini karşılamak için, tecrübeli ekibimizle birlikte yüksek kaliteli metallerin hazırlanmasını, test edilmesini ve paketlenmesini sağlayarak üstün özellikli ısıl işlem hizmeti sağlamaktayız.

ISIL İŞLEM

Isıl işlem, metal veya alaşımların kimyasal ve mekanik özelliklerini iyileştirmek için kontrollü atmosferlerde özel prosesler ile ısıtılması ve soğutulması işlemidir. Malzemede ısıl işlem sonucu istenilen özelliklere göre uygulanılacak proses uygulamaları uzmanlık gerektirmektedir. Isıl işlem sonucu malzemenin mukavemet, sertlik, tokluk, aşınmaya karşı direnci ve mikroyapı gibi çok çeşitli özelliklerinde ihtiyaca göre özel çözümler üretilir.

KALİTE

Her sektörde başarı için kalite esastır, Dönüşüm Isıl İşlem olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz, ürünlerinizi teslim aldığımız andan itibaren, tüm siparişlerinizi fizibilite açısından test ediyor, dijital sipariş işleme yöntemimiz ile son kontrole kadar tüm süreçleri kaydediyor ve arşivliyoruz.

Kendi endüstriyel laboratuvarlarımızda malzemeleri analiz ediyor, yapıların mikroskobik değerlendirmelerini yapıyor ve sertlik testleri yapıyoruz.

Sertifikalarımız ve her biri alanında uzman çalışanlarımız sayesinde müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmaktayız ve ürünlerin zamanında teslimatı için müşterilerimiz ile birlikte çalışıyoruz.

  ADRES

  Adres İdosb Mah. DES - 101.Sk. E Blok No:36/1. Ümraniye / İSTANBUL

  TELEFON

  +90 (216) 593 23 22

  EMAIL

  info@donusumisilislem.com